Hotels with tennis Poiana Brasov
Poiana Brasov
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0

Leeftijd van het kind:

Poiana Brasov

Sep 21 - Sep 22 ·
2 gasten

Beste hotels met tennisbaan in Poiana Brasov

Poiana Brasov
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0

Leeftijd van het kind:

Meer dan 190 accommodaties beoordeeld om de beste keuzes te benadrukken

Navigation

1. Aurelius Imparatul Romanilor Resort & Spa

2. Vila Vladimir

3. Ana Hotels Sport Poiana Brasov

4. Vila Miorita

5. Vila Pinul Si Mesteacanul

6. Vila Cristalfrost

  • Favoriet bij gasten
Hotel Image Hotel Image

Aurelius Imparatul Romanilor Resort & Spa

Str. Poiana Lui Neagoe, Nr.25
0.3 km (0.2 mi) van stadscentrum
  • Ontbijt op kamer
  • Gratis parkeren
  • 24-uursreceptie
  • Flat-screen TV
  • Stoomcabine
  • Overdekt zwembad

Het Aurelius Imparatul Romanilor Hotel & Spa Poiana Brasov met 4 sterren is op slechts 6 minuten lopen van Biserica Sfantul Ioan Botezatorul gelegen en biedt hammam, massage en chaise-longues. Bezienswaardigheden in de omgeving, waaronder het recreatiecentrum van Poiana Brasov, liggen in de buurt van het stijlvolle hotel in Poiana Brasov.

Een zwembad evenals een wellnesscentrum helpen u gezond te blijven. Tijdens uw verblijf in Aurelius Imparatul Romanilor Hotel & Spa kunt u genieten van sneeuwskiën, skiën en tennis. Tevens kunt u zich ontspannen met Turkse stoombaden en hammam.

9.3
3737 beoordelingen
~ €83 / nacht

Aurelius Imparatul Romanilor Resort & Spa

0.3 km (0.2 mi) van stadscentrum
  • Ontbijt op kamer
  • Gratis parkeren
  • 24-uursreceptie
  • Flat-screen TV
  • Stoomcabine
  • Overdekt zwembad

Aurelius Imparatul Romanilor Resort & Spa

Het Aurelius Imparatul Romanilor Hotel & Spa Poiana Brasov met 4 sterren is op slechts 6 minuten lopen van Biserica Sfantul Ioan Botezatorul gelegen en biedt hammam, massage en chaise-longues. Bezienswaardigheden in de omgeving, waaronder het recreatiecentrum van Poiana Brasov, liggen in de buurt van het stijlvolle hotel in Poiana Brasov.

Een zwembad evenals een wellnesscentrum helpen u gezond te blijven. Tijdens uw verblijf in Aurelius Imparatul Romanilor Hotel & Spa kunt u genieten van sneeuwskiën, skiën en tennis. Tevens kunt u zich ontspannen met Turkse stoombaden en hammam.

9.3
3737 beoordelingen
Van € 83 / nacht
  • Best beoordeeld
Hotel Image Hotel Image

Vila Vladimir

Strada Fantanita Calugarului Numarul 12-14
0.5 km (0.3 mi) van stadscentrum
20
  • Barbecuefaciliteiten
  • Gratis parkeren
  • Huishouding
  • Flat-screen TV
  • Skiën
  • Tuin

Dit comfortabele Vila Vladimir Poiana Brasov hotel met 3 sterren ligt in Poiana Brasov op 4 km van de Sint-Nicolaaskerk en biedt een uitzicht op de stad. Gasten kunnen genieten van paardrijtochten die in het pension worden geregeld.

Er zijn skifaciliteiten, met name een skischool en een skiopslag. Dit hotel in Poiana Brasov kan een verscheidenheid aan activiteiten organiseren: sneeuwskiën, wandelen en paardrijden zijn inbegrepen.

9.5
114 beoordelingen
~ €39 / nacht

Vila Vladimir

0.5 km (0.3 mi) van stadscentrum
20
  • Barbecuefaciliteiten
  • Gratis parkeren
  • Huishouding
  • Flat-screen TV
  • Skiën
  • Tuin

Vila Vladimir

Dit comfortabele Vila Vladimir Poiana Brasov hotel met 3 sterren ligt in Poiana Brasov op 4 km van de Sint-Nicolaaskerk en biedt een uitzicht op de stad. Gasten kunnen genieten van paardrijtochten die in het pension worden geregeld.

Er zijn skifaciliteiten, met name een skischool en een skiopslag. Dit hotel in Poiana Brasov kan een verscheidenheid aan activiteiten organiseren: sneeuwskiën, wandelen en paardrijden zijn inbegrepen.

9.5
114 beoordelingen
Van € 39 / nacht
Hotel Image Hotel Image

Ana Hotels Sport Poiana Brasov

Poiana Brasov
0.6 km (0.4 mi) van stadscentrum
  • Ontbijt op kamer
  • Parkeerplaats
    € 2.89 per dag
  • 24-uursreceptie
  • Flat-screen TV
  • Sauna
  • Overdekt zwembad

Het Ana Hotels Sport Poiana Brasov met 4 sterren geniet een perfecte ligging, op afstand van 6 km van Synagoge van Brasov en kan fitnesslessen en spatherapie aanbieden. In het hotel vinden gasten een tennisbaan om te oefenen.

Hier kunt u gebruik maken van yogalessen, evenals van een wellnesscentrum. Ana Hotels Sport Poiana Brasov organiseert sportactiviteiten zoals wandelen, skiën en fietsen.

8.9
543 beoordelingen
~ €129 / nacht

Ana Hotels Sport Poiana Brasov

0.6 km (0.4 mi) van stadscentrum
  • Ontbijt op kamer
  • Parkeerplaats
    € 2.89 per dag
  • 24-uursreceptie
  • Flat-screen TV
  • Sauna
  • Overdekt zwembad

Ana Hotels Sport Poiana Brasov

Het Ana Hotels Sport Poiana Brasov met 4 sterren geniet een perfecte ligging, op afstand van 6 km van Synagoge van Brasov en kan fitnesslessen en spatherapie aanbieden. In het hotel vinden gasten een tennisbaan om te oefenen.

Hier kunt u gebruik maken van yogalessen, evenals van een wellnesscentrum. Ana Hotels Sport Poiana Brasov organiseert sportactiviteiten zoals wandelen, skiën en fietsen.

8.9
543 beoordelingen
Van € 129 / nacht
Hotel Image Hotel Image

Vila Miorita

Poiana Lui Neagoe, Nr. 15
0.3 km (0.2 mi) van stadscentrum
  • Ontbijt op kamer
  • Gratis parkeren
  • 24-uursreceptie
  • Flat-screen TV
  • Stoomcabine
  • Overdekt zwembad

Dit comfortabele Vila Miorita Poiana Brasov hotel met 4 sterren bevindt zich op 6 km afstand van het Museum voor Eerste Roemeense School in Poiana Brasov en is voorzien van een restaurant. Dit pension bevindt zich op een klein stukje lopen van de Seizoensheuvel en beschikt over 6 kamers en 2 restaurants.

Een binnenzwembad evenals een wellnesscentrum helpen u gezond te blijven. U kunt deelnemen aan diverse activiteiten zoals sneeuwskiën, tennis en biljart.

8.9
286 beoordelingen
~ €114 / nacht

Vila Miorita

0.3 km (0.2 mi) van stadscentrum
  • Ontbijt op kamer
  • Gratis parkeren
  • 24-uursreceptie
  • Flat-screen TV
  • Stoomcabine
  • Overdekt zwembad

Vila Miorita

Dit comfortabele Vila Miorita Poiana Brasov hotel met 4 sterren bevindt zich op 6 km afstand van het Museum voor Eerste Roemeense School in Poiana Brasov en is voorzien van een restaurant. Dit pension bevindt zich op een klein stukje lopen van de Seizoensheuvel en beschikt over 6 kamers en 2 restaurants.

Een binnenzwembad evenals een wellnesscentrum helpen u gezond te blijven. U kunt deelnemen aan diverse activiteiten zoals sneeuwskiën, tennis en biljart.

8.9
286 beoordelingen
Van € 114 / nacht
Hotel Image Hotel Image

Vila Pinul Si Mesteacanul

Strada Valea Draga 1
0.3 km (0.2 mi) van stadscentrum
  • Barbecuefaciliteiten
  • Gratis parkeren
  • VIP in- en uitchecken
  • Flat-screen TV
  • Stoomcabine
  • Verwarmd zwembad

Het comfortabele Vila Pinul Si Mesteacanul Poiana Brasov hotel is gelegen op 5 minuten wandelen Bradul Ski Slope en binnen 7 km van Fort van Brasov. Dit pension ligt op afstand van 6 km van de Zwarte Toren en beschikt over 10 kamers met een uizicht op de tuin.

Er is een verwarmd zwembad op het terrein van dit pand.

8.6
271 beoordelingen
~ €112 / nacht

Vila Pinul Si Mesteacanul

0.3 km (0.2 mi) van stadscentrum
  • Barbecuefaciliteiten
  • Gratis parkeren
  • VIP in- en uitchecken
  • Flat-screen TV
  • Stoomcabine
  • Verwarmd zwembad

Vila Pinul Si Mesteacanul

Het comfortabele Vila Pinul Si Mesteacanul Poiana Brasov hotel is gelegen op 5 minuten wandelen Bradul Ski Slope en binnen 7 km van Fort van Brasov. Dit pension ligt op afstand van 6 km van de Zwarte Toren en beschikt over 10 kamers met een uizicht op de tuin.

Er is een verwarmd zwembad op het terrein van dit pand.

8.6
271 beoordelingen
Van € 112 / nacht
Hotel Image Hotel Image

Vila Cristalfrost

Strada Poiana Doamnei 28
0.3 km (0.2 mi) van stadscentrum
  • Ontbijt op kamer
  • Valetparking
  • 24-uursreceptie
  • Flat-screen TV
  • Skipas automaat
  • Zwembad met uitzicht

Het comfortabele Vila Cristalfrost Poiana Brasov hotel met 3 sterren ligt op slechts 5 minuten te voet van Biserica Sfantul Ioan Botezatorul en biedt 13 kamers met uitzicht op tuinzichten. Dit pension met een restaurant en een bagageopslag bevindt zich op een paar stappen verwijderd van Kanzel Cable Car in Poiana Brasov.

Er zijn verschillende activiteiten voor de gasten van het hotel waaronder sneeuwskiën, tennis en skiën, tevens is het mogelijk om auto's te huren en Poiana Brasov te gaan verkennen. Dit hotel in Poiana Brasov biedt een skischool, een skiopslag en een skipas voor skiliefhebbers.

8.2
169 beoordelingen
~ €67 / nacht

Vila Cristalfrost

0.3 km (0.2 mi) van stadscentrum
  • Ontbijt op kamer
  • Valetparking
  • 24-uursreceptie
  • Flat-screen TV
  • Skipas automaat
  • Zwembad met uitzicht

Vila Cristalfrost

Het comfortabele Vila Cristalfrost Poiana Brasov hotel met 3 sterren ligt op slechts 5 minuten te voet van Biserica Sfantul Ioan Botezatorul en biedt 13 kamers met uitzicht op tuinzichten. Dit pension met een restaurant en een bagageopslag bevindt zich op een paar stappen verwijderd van Kanzel Cable Car in Poiana Brasov.

Er zijn verschillende activiteiten voor de gasten van het hotel waaronder sneeuwskiën, tennis en skiën, tevens is het mogelijk om auto's te huren en Poiana Brasov te gaan verkennen. Dit hotel in Poiana Brasov biedt een skischool, een skiopslag en een skipas voor skiliefhebbers.

8.2
169 beoordelingen
Van € 67 / nacht

Heb je haast?

Hier is een snelle lijst van hotels in Poiana Brasov, geselecteerd op basis van hun beoordeling

Hotelnaam Reservering Prijs, $
Aurelius Imparatul Romanilor Resort & Spa

9.3 / 10

(3737 Gastenscore)

Van 95$
Vila Vladimir

9.5 / 10

(114 Gastenscore)

Van 44$
Ana Hotels Sport Poiana Brasov

8.9 / 10

(543 Gastenscore)

Van 148$
Vila Miorita

8.9 / 10

(286 Gastenscore)

Van 130$
Vila Pinul Si Mesteacanul

8.6 / 10

(271 Gastenscore)

Van 128$

Meer accommodaties in Poiana Brasov

Silver Mountain Resort & Spa Silver Mountain Resort & Spa Silver Mountain Resort & Spa
8.9
1350 beoordelingen
~ € 52 / nacht
Silver Mountain Resort & Spa
1.1 km (0.7 mi) van stadscentrum
Beschikbaarheid controleren
Pensiunea Sura Dacilor - Alex Pensiunea Sura Dacilor - Alex Pensiunea Sura Dacilor - Alex
7.9
87 beoordelingen
~ € 56 / nacht
Pensiunea Sura Dacilor - Alex
0.6 km (0.4 mi) van stadscentrum
Beschikbaarheid controleren

Veelgestelde vragen

Welke hotels met tennisbanen zijn er in Poiana Brasov?

Hotels zoals Ana Hotels Sport Poiana Brasov en Aurelius Imparatul Romanilor Hotel & Spa bieden tennisfaciliteiten aan. Dit zorgt voor een actieve vakantie voor sportliefhebbers.

Tip:

Reserveer tennisbanen vroeg, vooral in de zomer, om teleurstellingen te voorkomen.

Wat zijn de beste budgetvriendelijke hotels met tennisbanen in Poiana Brasov?

Vila Miorita en Vila Vladimir bieden betaalbare accommodaties met tennisbanen. Je kunt sporten zonder veel geld uit te geven.

Tip:

Boek je verblijf in het voorseizoen voor de laagste prijzen en de minste drukte.

Waar vind ik hotels met tennisbanen en ontbijt in Poiana Brasov?

Aurelius Imparatul Romanilor Hotel & Spa en Ana Hotels Sport Poiana Brasov bieden ontbijt aan en hebben tennisbanen. Begin je dag goed voordat je gaat spelen!

Tip:

Vraag naar het ontbijtbuffet, dit is vaak uitgebreider dan een continentaal ontbijt.

Zijn er hotels met tennisbanen in de buurt van het centrum van Poiana Brasov?

Ja, Ana Hotels Sport Poiana Brasov ligt dicht bij het centrum en biedt tennisfaciliteiten. Je hebt ook snel toegang tot andere lokale attracties.

Tip:

Verken de stad tijdens een wandeling voordat je gaat tennissen, het centrum is leuk om te ontdekken.

Welke hotels met tennisbanen zijn gezinsvriendelijk in Poiana Brasov?

Vila Miorita en Villa Pinul Si Mesteacanul zijn geschikt voor gezinnen en hebben tennisbanen. Kinderen kunnen ook deelnemen aan tennislessen.

Tip:

Informeer naar gezinspakketten of kortingen voor kinderen als je boekt.

Kun je tennisen in hotels met spa-faciliteiten in Poiana Brasov?

Aurelius Imparatul Romanilor Hotel & Spa biedt zowel tennis als een volledige spa-ervaring. Dit maakt het een geweldige keuze voor ontspanning na een sportieve dag.

Tip:

Boek een spa-behandeling na je tenniswedstrijd voor de ultieme ontspanning.

Welke hotels met tennisbanen hebben kamers met een balkon in Poiana Brasov?

Vila Cristalfrost en Ana Hotels Sport Poiana Brasov bieden kamers met balkons en toegang tot tennisbanen. Geniet van het uitzicht na een dag vol activiteiten.

Tip:

Kies een kamer op de bovenste verdieping voor het beste uitzicht over de bergen.

Wanneer is het beste seizoen om Poiana Brasov te bezoeken?

De beste tijd om Poiana Brasov te bezoeken is van mei tot september voor de milde temperaturen en vele activiteiten in de buitenlucht. Dit is ook het hoogseizoen voor toeristen.

Tip:

Vermijd juli en augustus als je drukte wilt voorkomen, omdat het dan het drukste toeristenseizoen is.

Hoe kom ik van Bukarest naar Poiana Brasov?

Je kunt met de trein of een bus van Bukarest naar Brașov reizen. Vanaf Brașov kun je een taxi of bus naar Poiana Brasov nemen, wat ongeveer 30 minuten duurt.

Tip:

Neem de bus die vertrekt van het centraal busstation in Brașov voor een directe verbinding naar Poiana Brasov.

Wat zijn populaire activiteiten naast tennis in Poiana Brasov?

Naast tennis kun je wandelen, mountainbiken en de nabijgelegen Piatra Mare-berg verkennen. Het biedt enkele van de mooiste uitzichten in de regio.

Tip:

Plan een dagtocht naar de Piatra Mare en start vroeg om de drukte te vermijden en van de natuur te genieten.

Poiana Brasov en gerelateerde bestemmingen

Locatie